Srpen 2015

poslouchej...

7. srpna 2015 v 1:04 MOJE BORŮVKOVÉ NOCI
Děkuju, že si to se mnou nevzdal.
Teď poslouchej, je toho hodně, co Ti musim říct... Zasloužíš si to vědět.

cestou za štěstím...

2. srpna 2015 v 22:11 MOJE BORŮVKOVÉ NOCI
Lovestory skončila tak rychle, jako začala. Barva zůstala tam kde má a já přišla na to, že je mi líp když jsem byla tam, kde nebyl on.

Nevím, co přesně se dělo potom... Byl to jeden kolotoč, kdy jsem dosáhla něčeho, co jsem si vždycky přála, abych po několika týdnech zjistila, že to není ono a stihla to ukončit ještě dřív, než bych zničila i to, co nám zbylo.

Právník mi připomněl, jak moc krásný je jít se jen tak projít do lesa. Hledáme k sobě cestu dlouho a myslím, že tímhle způsobem jí už konečně najdeme. Chybí mi.

Zvláštní je, jak věci prostě jsou.

Strávila jsem fajn odpoledne na fajn místě, přesto jsem bez nálady. Dělat správné věci s nesprávným člověkem je asi špatně. A je to asi špatně i v tom případě, že to děláte pro dobro toho druhého.

Myslim, že je čas udělat si pořádek v životě, najít cíl a hledat cestu k němu. Najít něco, pro co bude mít smysl žít a zeměkoule důvod se otáčet. Už včera bylo pozdě a není čas ztrácet čas. Nechci se za pár let probudit a zjistit, že mi život utekl mezi prsty čekáním na něco, co se nikdy nestane.

Zjistila jsem, co nechci. Je čas najít to, co chci.